Rok szkolny 2023 / 2024
Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2023/2024
Język polski jako obcy:
Klasy 1-3
3 grupy:
1 grupa: poniedziałek 12.50 – 13.35, środa 12.5 0 – 13.35 p. K. Lewandowska
2 grupa: wtorek 13.45 – 14.30, czwartek 12.50 – 13.35 p. M. Pieniążek
3 grupa: wtorek 12.50 – 13.35, piątek 10.45 – 11.30 p. M. Pieniążek
Klasy 4-8
6 grup:
4 grupa(klasa 4): uczeń anglojęzyczny wtorek14.40 – 15.25, środa 7.05 – 7.50 p. W. Dymkowska
5 grupa (klasy 4): poniedziałek 8.00 – 8.45, czwartek 8.55 – 9.40 p. P. Wawryszczuk - Jankowska
6 grupa (klasy 5): wtorek 8.00 – 8.45, środa 7.05 – 7.55 p. K. Jagiełło
7 grupa (klasy 6): wtorek 7.05 – 7.50, piątek 8.00 – 8.45 p. A. Korzeniecka
8 grupa (klasy 7): piątek 7.05 – 7.50 p. J. Płóciennik
9 grupa (klasy 8: poniedziałek 13.45 – 15.25 (2 h) p. J. Płóciennik
Język kaszubski:
Wtorek 11.50 – 12.35,
środa 9.50 – 10.35
piątek 7.05 – 7.50 p. E. Śliwińska
Zajęcia rozwijające:
Klasy 1-3:
Zajęcia kształtujące kreatywność plastyczną, p. K. Lewandowska, czwartek 14:40 - 15:25
Język polski i matematyka w różnych zadaniach, p. M. Pieniążek, poniedziałek 11:50 - 12:35
Chcę wiedzieć więcej, p. E. Śliwińska, poniedziałek 09:40 - 10:35
Sięgam po więcej, p. E. Chamerska, czwartek 12:50 - 13:35
Zajęcia kształtujące kreatywność, p. Agnieszka Wójcik – Grzywacz, piątek 13:45 - 14:30
Zajęcia kształtujące kreatywność matematyczną, p. N. Wojton, wtorek 07:10 - 07:55
Kółko ortograficzne, p. H. Rybka, czwartek 14:40 - 15:25
Jestem As. Akceptuję Siebie, p. W. Dymkowska, poniedziałek 08:00 - 08:45
Chcę wiedzieć więcej, p. M. Kierska, czwartek 07:05 - 07:50
Kółko Bystrzaka, p. J. Kalisch, środa 09:50 - 10:35
Kreatywna matematyka., p. K. Filipowicz czwartek 14:40 - 15:25
Rytmika oddział przedszkolny, p. S. Kochanek poniedziałek 10.35 – 11.20
Klasy 4-8:
Gry logiczne – kółko matematyczne p. M. Fenska środa 12.50 – 13.35
Kółko fizyczne p. S. Janczy środa 14.40 – 15.25
Kółko geograficzne p. A. Świątkowska środa 7.05 – 7.50
Trening Umiejętności Społecznych p. E. Chrzanowska środa 8.00 -8.45
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego p. A. Pietkiewicz wtorek 14.40 – 15.25
Zajęcia rozwijające – programowanie p. R. Ornoch wtorek 14.40 – 15.25
Zajęcia przygotowujące do egzaminu 8 języka polskiego p. J. Płóciennik wtorek 7.05 – 7.50
Kółko historyczne p. D. Ledwig poniedziałek 8.00 – 8.45
Zajęcia rozwijające kreatywność – matematyka p. A. Domeradzka wtorek 8.00 – 8.45
Zajęcia rozwijające – język angielski p. A. Wiśniewska środa 15.35 – 16.20
Kółko chemiczne p. M. Mikołajek czwartek 15.35 – 16.20
Warsztaty kreatywne dla wszystkich (szycie, dzierganie, szydełkowanie) piątek 14.40 – 16.20 p. S. Chwiej
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze:
Klasy 1 - 3
- Grupa 1 p. K. Filipowicz piątek 13.45 – 14.30
- Grupa 2 p. M. Kierska poniedziałek 15.35 – 16.20
Klasy 4 - 8
- Język polski dla klas 4 - 5 p. P. Wawryszczuk – Jankowska czwartek 8.00 – 8.45
- Język polski dla klas 8 p. J. Płóciennik środa 7.05 – 7.50
- Język polski dla klas 4 - 6 p. B. Tkaczyk
- Język angielski klasa 8 p. A. Pietkiewicz piątek 14.40 – 15.25
- Język angielski klasy 8 p. S. Chwiej środa 14.40 – 15.25
- Matematyka klasy 4 - 6 p. M. Fenska środa 8.00 -8.45
- Matematyka klasy 6 - 7 p. M. Fenska piątek 13.45 – 14.30
- Matematyka klasy 8 p. K. Margol czwartek 8.00 – 8.45
Zajęcia sportowe:
- zajęcia z piłki nożnej dz.i chł. klas 6 - wtorek 12.50 – 13.35 p. Ł. Kołodzińska
- zajęcia w formie gier i zabaw z elementami piłki siatkowej w środę 9.50 – 10.35 i w czwartek - 11.50 – 12.35 p. Z. Leusz
- nauka pływania - we wtorek 8.00 – 8.45 i w środę 7.05 – 7.50 p. M. Mikołajek
- zajęcia z pływania we wtorek - 1 h p. T. Wozniak
- zajęcia taneczne wtorek 14.40 – 15.25 p. A. Dworak
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne:
Klasy 1 - 3
1 grupa - 2d i 3a p. N. Wojton środa 9.50 – 10.35
2 grupa – 2c i 3b p. B. Fuhrmann wtorek 7.05 – 7.50
3 grupa – 3c i 3d p. E. Śliwińska poniedziałek 12.50 – 13.35
4 grupa – 4a i 4b p. M. Pieniążek środa 7.05 – 7.50
5 grupa – 4c p. N. Wojton czwartek 13.45 – 14.30
6 grupa – 5a p. N. Wojton poniedziałek 12.50 – 13.35
7 grupa – 5d p. D Ledwig wtorek 8.55 – 9.40
8 grupa – 6a p. A. Domeradzka poniedziałek 12.50 – 13.35
9 grupa – 6b p. D. Ledwig środa 8.00 – 8.45
10 grupa – 6c i 7a p. A. Domeradzka środa 7.10 – 7.55
11 grupa - 7b p. N. Wojton wtorek 15.30 – 16.20
12 grupa – 7c p. D. Świerzko piątek 14.30 – 15.25
13 grupa – 8a p. D. Ledwig piątek 8.00 – 8.45
14 grupa – 8b p. D. Ledwig piątek 8.00 – 8.45
15 grupa – 8b p. A. Domeradzka czwartek 8.00 – 8.45