• Osiągnięcia

•  IV Międzynarodowy Konkursu Literackiej Twórczości Młodzieży – „Witkacy. Napisane Dzisiaj”,
          • IV Międzynarodowy Konkursu Literackiej Twórczości Młodzieży – „Witkacy. Napisane Dzisiaj”,

• 28.04.2023 07:32

• Z przyjemnością informujemy, że dziś ogłoszono werdykt Rady Konkursowej IV Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Młodzieży – „Witkacy. Napisane Dzisiaj”, z którego dowiadujemy się, że na liście laureatów znajduje się Julia Krawczuk Goluch z kl.VIII ,a listę wyróżnionych otwiera Wiktoria Krawczuk Goluch z kl.VIII. To kolejna edycja tego konkursu, z której nasze uczennice wychodzą zwycięsko.
            Tak jak Rada Konkursowa „Gratulujemy Wam twórczej inspiracji postacią i dziełami genialnego patrona konkursu. Podziwiamy wrażliwość, literacki talent, wolność myśli i odwagę do wyrażania własnych artystycznych przeżyć. Ujęła nas Wasza ciekawa, barwna wyobraźnia, bogactwo źródeł inspiracji, autentyczność przekazu nastoletnich emocji i abstrakcyjność myślenia.
            Dziękujemy Waszym rodzicom i nauczycielom, którzy zechcieli i potrafili zainspirować Was postacią S.I. Witkiewicza i wspierali w próbach dotarcia i zrozumienia jego świata.”
            więcej na: https://www.facebook.com/search/top?q=witkacy%20napisane%20dzisiaj

• II Miejski Konkurs Ekologiczny

• 01.04.2023 07:24
          • II Miejski Konkurs Ekologiczny w tym roku pod hasłem "Stan środowiska w Dolinie Raduni. Bioindykatory"
            Sprawdzaliśmy naszą wiedzę i umiejętności z ekologii na różnych polach i z różnymi efektami. Uczestnicy konkursu musieli rozwiązać 📃🖋️test wiedzy w dwóch kategoriach wiekowych, pochwalić się zdolnościami:🎭🎶 artystycznymi i 📄🪶 literackimi oraz przygotować projekt🔬 badawczy.
            Jako szkoła zajęliśmy III miejsce. Nasze sukcesy indywidualne to:
            II 🥈miejsce w turnieju wiedzy ekologicznej - Jakub Sajewicz z 6C,
            III 🥉miejsce praca literacka - Łucja Korszańska z 8E,
            III 🥉miejsce projekt badawczy - Alicja Hołoweńko 7A, Amelia Stasiak 8E i Paulina Szlagowska 8E.
            Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
          • I Konkurs Piosenki Ukraińskiej.

• 01.04.2023 07:22
          • 29 marca 2023 r. w Gdyni odbył się I Konkurs Piosenki Ukraińskiej.
            Nasza uczennica Anzhelika Chernytska z klasy IVd w swojej kategorii wiekowej zdobyła I miejsce.
            Serdecznie gratulujemy!
          • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców i dziewcząt.

• 01.04.2023 07:22
          • 20 marca 2023 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców i dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt z klas VIII zajęła 3🥉 miejsce, a reprezentacja chłopców z klas VII-VIII zajęła 2🥈 miejsce po wygranym meczu z drużyną SP1 i przegranym z SP2.
            Gratulujemy sportowej postawy i ducha walki
          • Nagrody Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

• 05.09.2022 19:00
          • Nagrodę Burmistrza Pruszcza Gdańskiego dla najlepszego ucznia w mieście  na poziomie klas VII szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022 przyznano Adamowi Domeradzkiemu.