• Osiągnięcia

• Miejski Powiatowy Konkurs Plastyczny

• 09.12.2021 07:44
          • Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w Miejskim Etapie Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”
            Uczennica klasy 7c Aleksandra Mamińska zajęła I miejsce, a Cezary Filipowicz z klasy 5 b zdobył IV miejsce.
            Serdecznie Gratulujemy!
          • Laureat w klasie 3 b

• 20.11.2021 19:59
          • 22 września 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdańsku odbyło się uroczyste  wręczenie nagród za udział w Wojewódzkim Ekologicznym Konkursie Plastycznym ,,Prezent dla Ziemi”.
            Dyplom oraz nagrodę odebrał Dawid Formella, który został LAUREATEM konkursu.

GRATULUJEMY!

• Konkurs Recytatorski pt. "Strofy dla Ojczyzny"

• 27.11.2019 19:43
          • 27 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski pt. "Strofy dla Ojczyzny".
            Po wysłuchaniu 23 recytatorów jury przyznało następujące nagrody:
            I miejsce- Łukasz Szymański (kl. 4 a)
            II miejsce- Maja Osajda (kl.6 c)
            Hanna Jędryczka (kl.6 a)
            III miejsce - Iga Dajkowska (kl.7 c)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ciężką pracę, jaką włożyli w przygotowanie swoich wystąpień.
            Zapraszamy za rok!
            Nauczyciele języka polskiego