• Relacje z uroczystości, wydarzeń sportowych i wydarzeń klasowych

• Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach trzecich

• 01.10.2021 16:04
            • 1 października to Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas trzecich brali udział w tym przedsięwzięciu. W ciągu jednej minuty musieli obliczyć pięć przykładów na mnożenie. Dodatkowo na zajęciach z edukacji matematycznej pracowali indywidualnie i w grupach wykonując zadania na mnożenie i dzielenie. Mogli zagrać w grę ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”, obliczali sudoku i łamigłówki matematyczne. Dodatkową atrakcją była paleta edukacyjna na mnożenie oraz gra Pusy. Poprzez świetną zabawę mogli poćwiczyć tabliczkę mnożenia. We wszystkich klasach wyłoniono osoby, które w ciągu jednej minuty bezbłędnie wykonały działania na mnożenie. W nagrodę otrzymają dyplom, a wszyscy, którzy brali udział dostali słodki poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!