• Witamy na naszej stronie

• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdują się bieżące informacje z życia szkoły. Strona jest wciąż rozbudowywana.
      • Nasza szkoła jest na liście 78 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2023-2024. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER
    • Sobota 21.09.2024
    • UWAGA!
      Zmiany w logowaniu do dziennika! - filmy instruktażowe znajdują się w zakładce Dziennik
      aktualizacji dokonujemy na komputerze

• Miejski Plan Adaptacji do Zmian Klimatu

24.03.2021

W mieście Pruszcz Gdański ruszyły prace nad Miejskim Planem Adaptacji do Zmian Klimatu (MPA). Plan adaptacji do zmian klimatu jest dokumentem będącym odpowiedzią na potrzebę przygotowania miasta na skutki zmian klimatu, m.in. porywistego wiatru, ulew, podtopień czy fal upałów.

- Adaptacja do zmian klimatu to stosunkowo nowy wątek w polityce rozwojowej państw i miast, który ze względu na skalę problemu nie może być pomijany. Tworzony przez nas dokument będzie zbiorem rozwiązań dla ustalonych wspólnie z różnymi grupami interesariuszy problemów i potrzeb. Zaplanowane w kolejnych etapach działania, które zostaną zawarte w opracowaniu, będą miały wpływ na dalszy rozwój naszego miasta z uwzględnieniem poprawy bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i polepszania komfortu życia wszystkich mieszkańców miasta Pruszcz Gdański – mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel.

• Dzień Kolorowej Skarpety

20.03.2021

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” wspierające osoby z Zespołem Downa zachęca do udziału w akcji poprzez założenie tego dnia kolorowych skarpetek „nie do pary” jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. Samorząd Uczniowski naszej szkoły zaprasza do udziału w tej pięknej akcji. Zdjęcia można wysłać TUTAJ. Opublikowane zostaną w naszej galerii.

• Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.
            Zależy nam, aby Wasi uczniowie dowiedzieli się o naszej akcji i mieli szansę wziąć w niej udział.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

W jaki sposób jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

• Loteria PIT

25.02.2021

W tym roku po raz drugi odbędzie się w naszym mieście Loteria PIT. Pierwsza edycja loterii została przeprowadzona w 2020 roku. Wzięło w niej udział 3015 osób, a 213 z nich zadeklarowało, że rozlicza się w Pruszczu Gdańskim po raz pierwszy.Nagrodami w ubiegłorocznej edycji Loterii PIT były: samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid oraz trzy elektryczne hulajnogi Xiaomi MiJia 365. Auto trafiło w ręce pana Maksymiliana, a hulajnogi zdobyli: pani Agnieszka, pani Barbara oraz pan Karol. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 15 czerwca 2020 r.- W tym roku także będzie można wygrać samochód. Tym razem zwycięzca odjedzie nowym modelem Toyoty Yaris, z hybrydowym napędem, rocznik 2020. Druga nagroda to 5000 zł. Jak widać nagrody są cenne i warto wziąć udział w naszej akcji. Zgłoszenia w Loterii będzie można dokonać od 1 marca do 7 maja. Jednak już dziś dobrze pamiętać o Loterii planując rozliczenie

• Aktualne / Ważne