• Witamy na naszej stronie

• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdują się bieżące informacje z życia szkoły. Strona jest wciąż rozbudowywana.
      • Nasza szkoła jest na liście 78 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2023-2024. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER
    • Sobota 21.09.2024
    • UWAGA!
      Zmiany w logowaniu do dziennika! - filmy instruktażowe znajdują się w zakładce Dziennik
      aktualizacji dokonujemy na komputerze

• Nauka o historii nie musi być nudna i nieciekawa.

14.12.2020

Uczniowie klas IV po zapoznaniu się na zajęciach z historii z informacjami dotyczącymi dawnych Słowian zostali poproszeni o wykonanie makiety grodu słowiańskiego. Głównym celem było zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnej i twórczej pracy. Uczniowie w swoich makietach wykorzystali kartony, deseczki, patyki, farby, liście itp. .
            Pomysłowość i zaangażowanie przeszło nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za zdjęcia wspaniale wykonanych grodów słowiańskich.

• Rozstrzygnięcie Konkursu "Tydzień dla Polski"

07.12.2020

Z okazji Dnia Niepodległości w Naszej szkole odbył się konkurs pt.,,Tydzień dla Polski. Uczestnicy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem w byciu lokalnymi patriotami. Przez 7 dni aktywnie uczestniczyli oraz wykonywali powierzone zadania, które fotografowali. Poziom nadesłanych prac przez uczestników był tak wysoki i wywarł ogromne wrażenie, dlatego z przyjemnością informujemy, że każdy z laureatów otrzyma zasłużoną nagrodę. W krótce poinformujemy kiedy będzie można przyjść po odbiór wygranej.

• Mikołajki 2020

04.12.2020

Mikołajki zgodnie z polską tradycją odbywają się zawsze 6 grudnia. Tego dnia obdarowujemy się niewielkimi upominkami i wymieniamy uprzejmościami.

W tym roku z powodu covid-19 nie możemy być w szkole. Część uczniów naszych klas odważyła się spełnić nasze nauczycielskie prośby i pokazać się innym. Mamy nadzieję, że wywołamy uśmiech sympatii na twarzach oglądających. Zapraszamy do galerii "mikołajkowych klas", która będzie uzupełniana (kiedy wychowawcy klas przekażą je do publikacji)

• Biblioteka szkolna w czasie nauki zdalnej

26.11.2020

Nauczyciele bibliotekarze pracujez bez zmian, wszystkich chętnych do wypożyczenia książek i lektur zapraszamy codziennie w godzinach 8.00 – 14.00.
            Zachęcamy też do korzystania z przydatnych stron internetowych, gdzie można znaleźć lektury w wersji online:

wolnelektury.pl
            lektury.gov.pl
            są to strony z książkami w formie PDF, ebooków i audiobooków do pobrania, a także w wersji do czytania online. Ale wśród ponad pięciu tysięcy tytułów znajdują się nie tylko lektury szkolne, więc jeśli w domu wszystko już przeczytane, także rodzice mogą z powodzeniem zaglądać do serwisu.

• "Tydzień dla Polski"

11.11.2020

Z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Samorząd mały i duży ogłaszają konkurs „Tydzień dla Polski”. Zabawa polega na tym, aby przez 7 kolejnych dni (11.11-18.11) wykonać 7 zadań, uwiecznić wszystkie aktywności na zdjęciach, a następnie zrobić z nich kolaż. Pracę należy przesłać na Teams do p. Iwony Kłos lub p.Sylwii Chwiej, opiekunek SU.
            Zadania:
            1. Znajdź Polskę na mapie lub globusie.
            2. Obejrzyj polską bajkę.
            3. Zrób sobie zdjęcie z flagą Polski
            4. Przygotuj potrawę w barwach narodowych
            5. Przepisz odręcznie zwrotkę hymnu wraz z refrenem
            6. Zrób dobry uczynek
            7. Spędź miło czas z rodziną.
            Czekamy na Wasze prace do 20 listopada!
            Samorząd mały i duży

• Aktualne / Ważne