• Witamy na naszej stronie

• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdują się bieżące informacje z życia szkoły. Strona jest wciąż rozbudowywana.
      • Nasza szkoła jest na liście 78 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2023-2024. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER
    • Sobota 21.09.2024
    • UWAGA!
      Zmiany w logowaniu do dziennika! - filmy instruktażowe znajdują się w zakładce Dziennik
      aktualizacji dokonujemy na komputerze

Wspaniałego Dnia Nauczyciela!

Jedne z najpiękniejszych życzeń jakie otrzymaliśmy:
            "Cudowni Nauczyciele z SP 3, życzę Wam takiej energii, która pozwoli Wam nie tylko przetrwać trudne czasy, ale też da chęć do działania, bycia realnie, konstruktywnie i z mocą w tym co robicie".
            Podczas Akademii były również wręczone Nagrody Burmistrza i Nagrody Dyrektora dla nauczycieli naszej szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy.
            Od Samorządu Uczniowskiego otrzymaliśmy Certyfikaty Nauczyciela Dodającego Skrzydeł.
            Cudowny występ pełen humoru i wzruszenia dostarczyła nam klasa VI a (występ przygotowała Pani Agnieszka Wiśniewska). Nasi najmłodsi uczniowie zadedykowali nam piosenki, które zaśpiewali z energią, radością i szczerym uśmiechem.
            Szczególne podziękowania dla Was Rodzice, za wsparcie, aby nasi uczniowie mogli tak doskonale zaprezentowac się w tym dniu na szkolnej scenie.

Dziękujemy :)

• "Zrób przerwę na planszówkę" - Zagrajmy!

10.10.2022

"Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, dedukcja, czy liczenie. A co najważniejsze - spotkanie przy grach planszowych to idealna, łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi. Dlatego 10.10 zapraszamy do świętowania, edukowania i przede wszystkim grania w gry planszowe!"

• Dzień Gier Planszowych

07.10.2022

Zagrajmy razem!

To święto miłośników planszówek. Gry planszowe to sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To sport intelektualny, angażujący pamięć, planowanie, dedukcję, czy liczenie. Spotkanie przy grach planszowych to łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi. Dlatego 10 października znajdźmy z klasą czas, aby zagrać wspólnie w planszówki.
            Firma Rebel w ramach projektu "Zgrana Szkoła" wyposażyła naszą szkołę w ciekawe gry - są dostępne w bibliotece szkolnej - wykorzystajmy je w tym dniu!

07.10.2022

7 października 2022 r. uczniowie klas III - VIII zostali zaproszeni prze nauczycieli matematyki do zabawy z tabliczką mnożenia, bo nauka przez zabawę przynosi efekty.
            Na terenie szkoły zostały rozwieszone działania, po których rozwiązaniu ujawniało się hasło. Zmagania z tabliczką mnożenia i rozszyfrowaniem zagadki rozpoczęło się po pierwszej lekcji. Oprócz tego podczas długich przerw można było podjąć wyzwanie - szybki test z tabliczki mnożenia.
            Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli ogromną satysfakcję, gdy rozwiązali prawidłowo wszystkie zadania, odczytali hasło i otrzymali słodkie niespodzianki.

• Nowy Samorząd Uczniowski

06.10.2022

We wczorajszych wyborach został wyłoniony Samorząd Uczniowski. Zdecydowaną wiekszością głosów nowym przewodniczącym został Stanisław Przybysz. Zastępcami natomiast będą Zofia Zacharzewska oraz Piotr Maćkowski.
            Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2022/2023.

• Dzień Języków Obcych

05.10.2022

W dniu dzisiejszym w naszej szkole nauczyciele biorący udział w projekcie - mobilność kadry edukacji szkolnej odwiedzili klasy, aby podzielić się swoimi wrażeniami z kursów językowych, w których brali udział poza granicami naszego kraju i zainspirować uczniów do nauki jezyków obcych. Uczniowie do których zawitali goście uczyli się podstawowych słów w języku: francuskim, greckim, hiszpańskim i włoskim.
            Pani Renata Ornoch z grupą uczniów z klasy 6 a przybliżyła wszystkim podstawowe słówka w języku francuskim i opowiedziała o wrażeniach z pobytu we Francji. Pani Alicja Pietkiewicz barwnie opowiadała o Grecji i uczyła wymowy zwrotów grzecznościowych w tym języku. Pomagały jej w tym uczennice z klasy 5 c. Pan Michał Mikołajek prowadził konwersację w języku hiszpańskim ze swoją uczennicą i uczył zwrotów przydatnych podczas pobytu w Hiszpanii. Pani Bogusława Sajewicz pięknie opowiadała w jęz

• Aktualne / Ważne

• Urząd Miasta Pruszcz Gdański