• Witamy na naszej stronie

• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdują się bieżące informacje z życia szkoły. Strona jest wciąż rozbudowywana.
      • Nasza szkoła jest na liście 78 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2023-2024. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER
    • Sobota 21.09.2024
    • UWAGA!
      Zmiany w logowaniu do dziennika! - filmy instruktażowe znajdują się w zakładce Dziennik
      aktualizacji dokonujemy na komputerze

• BEZPIECZNE WAKACJE w klasie 3 d

23.06.2022

W dniu dzisiejszym uczniów z klasy 3 d odwiedzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim. Strażacy pokazali jak należy udzielać pierwszej pomocy i jak trzeba się zachowywać, by być bezpiecznym w trakcie wakacji i nie tylko. Wiele frajdy sprawiło obejrzenie samochodu strażaków i sprzętów znajdujących w nim.

• VII a - wycieczka nad morze

23.06.2022

Przygotowania do wakacji klasa VII a z wychowawcą rozpoczęła w poniedziałek 20.06 wycieczką nad morze. Młodzież przeszła pieszo z Orłowa do Sopotu. Był to czas na obserwacje przyrodnicze i relaks na plaży, który zakończył się spacerem po znanym wszystkim "Monciaku"

• Projekt PKM Południe

19.06.2022

Szanowni Państwo,
            pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w drugiej serii spotkań informacyjnych dotyczących projektu PKM Południe.

Spotkania odbędą się w dniach 20-24 czerwca 2022 r. i będą miały formę dyżurów projektantów i przedstawicieli PKM czekających na zainteresowanych inwestycją mieszkańców.

• Wymiana młodzieży z miastem partnerskim w Niemczech

12.06.2022

W dniach od 2 do 6 czerwca br. grupa uczniów z klasy VIIa wraz z paniami: M. Doroszuk i Sobańską - Magiełką odwiedziła miasto Hofheim am Taunus, korzystając z zaproszenia włodarzy miasta.
            Nasi przedstawiciele zostali gorąco przywitani przez rodziny, które przyjmowały także gości z miast partnerskich z: Francji, Włoch i Ukrainy. Dla uczniów była to doskonała okazja do doskonalenia umiejętności komunikacji w języku angielskim i niemieckim oraz poznawania kultury innych narodowości.

• Sposób na integrację i rekreację pracowników szkoły - warsztaty artystyczne

12.06.2022

„Widzicie różne rzeczy i pytacie: Dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: Dlaczego by nie miały zaistnieć?

George Bernard Shaw

To motto zajęć, które Olena Ulyanowa, pruszczańska artystka i gospodyni galerii „Szary Ganek”, a w naszej szkole pedagog wspierający nauczycieli w pracy z uczniami z Ukrainy i ich rodzicami, przeprowadziła 6. czerwca dla grupy nauczycieli i pracowników naszej szkoły zajęcia ARTBOX – tkanina nie tkana.
            Wszyscy uczestnicy otrzymali szare pudełko niespodziankę i pięknie opracowaną instrukcję, jak wykonać zakładkę do książki. Następnie krok po kroku zostaliśmy poprowadzeni w świat twórczego działania, które było wyzwaniem do uwolnienia myśli od codziennych zmagań i stworzenia niepowtarzalnej pamiątki z pozoru niepotrzebnych pozostałości włóczek i kolorowych sznureczków.
            Był to również czas na relaks i rozmowę o

• Bal ósmoklasisty

10.06.2022

Od godziny 18.00 w naszej szkole odbywa się "Bal ósmoklasisty". Życzymy Wam drodzy uczniowie wspaniałej, radosnej zabawy, Waszym Rodzicom i wychowawcom i Dyrekcji szkoły dziękujemy za jej zorganizowanie.
            Słowa uznania dla nauczycieli wychowania fizycznego i muzyki za przygotowanie młodzieży do zatańczenia poloneza.

• Aktualne / Ważne

• Urząd Miasta Pruszcz Gdański