• Komunikaty

• Office 365 i Teams

• Każdy nowo przybyły do szkoły uczeń otrzymuje swój dostęp do platformy Office365 i aplikacji Teams na początku roku szkolnego (we wrześniu).
              Uczniowie klas O - III od wychowawcy klasy (wychowawca przekazuje dane rodzicom swoich uczniów)
              Uczniowie klas IV - VIII na lekcji informatyki.
              Login i hasło (hasło - po pierwszym logowaniu uczeń zmienia na swoje) jest ważny do czasu opuszczenia przez ucznia szkoły (ukończenie szkoły, odejście do innej).
              Dane dostępu należy zapisać i zapamietać.
              Jeżeli zdarzy się, że uczeń zapomniał swoich danych - Rodzic zwraca się z prośbą o zresetowanie hasła
              w wiadomości w e-dzienniku do:
              Pani Emilii Chamerskiej (uczniowie klas O - III i klas, w których Pani Emilia uczy)
              Pani Renaty Ornoch (klasy IV - VIII)

• Office 356

• Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogą bezpłatnie korzystać z usługi Office 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a teraz także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia.
              Używają swojego adresu e-mail i haseł dostępu przydzielonych przez administratora szkolnego.