• Relacje z uroczystości, wydarzeń sportowych i wydarzeń klasowych

Leśna przygoda

28.10.2023 22:42
            Leśna przygoda to najlepszy sposób na spędzenie Dnia Chłopaka. 28 września uczniowie klasy IV c wybrali się na wycieczkę do Zajęczej Doliny w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Dzięki gościnności Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku, po wyczerpującej wędrówce, dzieci mogły zrobić dla siebie pamiątki w formie przypinek i magnesów. Całość wycieczki poprowadziła pani Dorota z GZSiSS.

• Najładniejszy zeszyt do języka angielskiego

19.06.2023 17:35
            16.06.2023 r. w klasie 6 c w grupie dziewcząt został  rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy zeszyt do języka angielskiego. Zwyciężczyniami są: Aleksandra Myszkowska, Daria Perżyło, Anastasia Harkaviuk. Wyróżnienia otrzymały: Zosia Rudomina oraz Kornelia Zielińska. Serdecznie gratulujemy szczęśliwym zwyciężczyniom.

Tłusty Czwartek w 6 a

16.02.2023 20:17
            Pyszności i dużo radości w tym dniu!

• Najładniejszy zeszyt do języka angielskiego w 6 c

04.02.2023 07:46
            03.02.2023 r., w klasie 6 c, w grupie dziewcząt, został  rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy zeszyt do języka angielskiego. Zwyciężczyniami są: Anastasia Harkaviuk, Aleksandra Myszkowska, Daria Perżyło. Wyróżnienia otrzymały: Natalia Lipka, Oliwia Pawłowska oraz Kornelia Zielińska. Serdecznie gratulujemy szczęśliwym zwyciężczyniom.

Klasa 6 c w kinie Helios

15.01.2023 10:59
            12 stycznia 6 c była w kinie Helios w Gdańsku na filmie pt. " Avatar. Istota wody." Film fanom gatunku fantasy bardzo się podobał. Polecamy!