• Komunikaty

• Stołówka szkolna

• INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE KORZYSTANIA Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Proszę rodziców, których dzieci będą korzystały ze stołówki szkolnej o zapoznanie się z regulaminem stołówki szkolnej i wypełnienie wniosku zgłoszeniowego na obiady w roku szkolnym 2023/2024.

Regulamin stołówki  i wniosek zgłoszeniowy na obiady jest do pobrania na stronie szkoły.

Wniosek należy wypełnić, podpisać w dwóch miejscach (pod wnioskiem i klauzulą informacyjną).

Wypełniony wniosek proszę przesłać skanem lub wysłać zdjęcie  za pośrednictwem e-mail: sp3palucha@wp.pl

W sytuacji gdy droga elektroniczne będzie niemożliwa, proszę o dostarczenie wniosku do szkoły.

Będzie wystawiona skrzynka na schodach, przy wejściu do szkoły.
            Wpłaty za wrzesień proszę dokonać  na konto  do 20.09.2023 r.

Nr 83 8335 0003 0121 1713 2000 0030

Przy wpłacie za obiady należy podać:
            Imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca, którego wpłata dotyczy.

Za kolejne miesiące płatność do ostatniego dnia miesiąca poprzedniego.
            Wysokość wpłaty za obiady za wrzesień  (15 dni X 4,50 zł = 67,50 zł
            (4,50 zł za obiad)

Obiady od 11.09.2023 r.

Wszelka korespondencja z rodzicami odbywać się będzie drogą elektroniczną (np. nieobecność na obiedzie) –