• Witamy na naszej stronie

• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdują się bieżące informacje z życia szkoły. Strona jest wciąż rozbudowywana.
      • Nasza szkoła jest na liście 78 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2023-2024. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER
    • Sobota 21.09.2024
    • UWAGA!
      Zmiany w logowaniu do dziennika! - filmy instruktażowe znajdują się w zakładce Dziennik
      aktualizacji dokonujemy na komputerze

• Jabłoniowy Dworek

17.09.2021

Klasa VII a wraz z wychowawcą 16 września 2021 r. uczestniczyła w wycieczce edukacyjno- integracyjnej do Malenina.

Mimo deszczu wszystkim dopisywał humor i dobra energia. Ze stacji kolejowej pieszo wśród pól i sadów uczniowie powędrowali do Jabłoniowego Dworku. Na początek dowiedzieli się, jakie zabudowania gospodarskie znajdowały się kiedyś w gospodarstwie rolnym i do czego służyła stodoła, w której obecnie odbywają się zajęcia edukacyjne i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Mogli spróbować jabłek i obsłużyć starą maszynkę do ich obierania. Następnie były zajęcia w sadzie na temat pracy sadowników i degustacja różnych gatunków jabłek. Potem był czas na ognisko i zabawę - m.in. karmienie kucyka, wyścigi drużyn w workach, przeciąganie liny i największa frajda .... zabawa w sianie.

• Szkolenie - "Dołącz do etwinning"

16.09.2021

16 września 2021 r. 14 nauczycieli naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu prowadzonym przez pana Łukasza Kamińskiego - ambasadora etwinning.
            Bardzo ciekawe, interesujące spotkanie, które uporządkowało naszą wiedzą na temat tworzenia projektów krajowych i międzynarodowych. Wskazało drogę samodoskonalenia nauczycieli oraz mamy nadzieję zaowocuje w nawiązaniu współpracy międzynarodowej z nauczycielami i uczniami z krajów nie tylko Unii Europejskiej.

• Wyjazd do Arboretum w Wirtach

15.09.2021

15 września 2021 roku klasy VI a oraz VI b wybrały się na wycieczkę integracyjną do Arboretum w Wirtach przy Nadleśnictwie Kaliska. W Leśnym Ogrodzie Dendrologicznym dzieci miały możliwość spaceru ścieżką dydaktyczną pozwalającą poznać różne typy roślinności.

Wyjazd zakończył się ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i wspólną zabawą.

• "Dbamy o klimat"

14.09.2021

13 września 2021 r. uczniowie z klasy 3 d wzięli udział w pogadance, a następnie w podchodach „Dbamy o klimat”. Na świeżym powietrzu szukali ukrytych zadań, które następnie rozwiązywali je z wielkim zaangażowaniem.

• Festyn Klimatyczny

09.09.2021

W sobotę 11 września 2021 r. w godz. 10-15 pod Patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego odbędzie się na terenie Parku Miejskiego w Pruszczu Gdańskim Festyn Klimatyczny. Festyn Klimatyczny to impreza rodzinna, porusza bardzo ważne tematy obecnych czasów, związane z problemem postępujących zmian klimatu. Podczas Festynu odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci oraz prowadzić będziemy dyskusje na temat postępujących zmian klimatu.

• Aktualne / Ważne

• Urząd Miasta Pruszcz Gdański