• Prosimy o pomoc w leczeniu naszej uczennicy

• 26.11.2022
          • Link do zbiórki
            Nasza uczennica - drugoklasistka potrzebuje pomocy!
            Laura od 2019 roku toczy nierówną walkę z nowotworem, ale nie poddaje się i dzielnie walczy. Bardzo chce pójść do szkoły...
            PROSIMY O WSPRACIE ZBIÓRKI!

Warto pomagać - pomóżmy Laurze wrócić do zdrowia!

• Matematyczne kalendarze adwentowe

• 30.11.2022
          • Zapraszamy do matematycznej zabawy klasy 1 - 3 i klasy 4 - 8
            Zadania czekają! Opis ponizej:

Klasy 1 - 3
            Matematyczny kalendarz adwentowy dla uczniów klas1-3 Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do wspólnej zabawy. W linku umieszczonym poniżej otrzymacie 24 zadania. Rozwiązujcie po jednym zadaniu każdego dnia. Zacznijcie 1 grudnia. Rozwiązania zapiszcie na kartkach lub w zeszycie. Podpisane prace włóżcie w foliowe koszulki i oddajcie po przerwie świątecznej p.Weronice Dymkowskiej. Najbardziej wytrwali uczniowie zostaną nagrodzeni. Powodzenia!
            Kalendarz do pobrania
            Klasy 4 - 8
            Matematyczny kalendarz adwentowy dla uczniów klas 4-8. Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy! Codziennie na drzwiach sali nr 49 znajdziecie jedno zadanie do rozwiązania. W sumie będzie ich 24. Zadania wykonajcie na kartkach, które później zszyjecie, lub w zeszytach 16-kartkowych.Podpisane imieniem i nazwiskiem oddajcie po przerwie świątecznej nauczycielowi matematyki. Zabawa rozpoczyna się 1 grudnia. Najbardziej wytrwali zostaną nagrodzeni. Powodzenia!

• Kiermasz słodkości

• 30.11.2022
          • 30 listopada 2022 r. odbył się kiermasz ciast i babeczek wspierający Ogólnopolską Akcję Społeczną "Szlachetna Paczka".
            Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli pomóc i przygotowali słodkie wypieki.
            Kiermasz odbywał się na długich przerwach. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły włączyli się do wyżej wymienionej akcji, kupując słodkości.
            Dochód zostanie przeznaczony na zakup produktów z listy potrzeb Rodziny, której przygotowujemy Szlachetną Paczkę. Zebrano 2366 zł. Brawo!

• 25.11.2022
          • W dniu dzisiejszym "Pluszowy Miś" zwalniał jego posiadacza z odpowiedzi i kartkówek, tak więc nawet nasi Ósmoklasiści dumnie prezentowali swoje maskotki. Na holach szkolnych i w salach lekcyjnych mozna było spotkać Mieis, Miśki i Misiaczki. Wśród posiadaczy znaleźli się też nauczyciele.

• XXIII Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

• 25.11.2022
          • Po pandemicznej przerwie po raz kolejny ks. Stanisław Łada i Pani Alicja Ścierzyńska we współpracy z dyrekcją szkoły i licznymi wolontariuszami - uczniami, nauczycielami i rodzicami przygotowali szereg konkurencji sportowych dla osób niepełnosprawnych.
            W atmosferze dobrej zabawy i sportowego zachowania odbyły się liczne zabawy i gry zakończone udekorowaniem uczestników medalamii pucharami. Wszyscy uczestnicy otrzymali również prezenty.
            Kolejne wydarzenie, które dostarczyło wiele radości.

• Uczniowska Akcja Charytatywna

• 18.11.2022
          • Wkrótce święta, ale najpierw adwent i piękna tradycja tworzenia kalendarzy adwentowych.
            Pokaż swoje umiejętności i podziel się sercem!
            Oni już wykonali swoje kalendarze, a Ty?

• Artystyczna lekcja patriotyzmu

• 10.11.2022
          • Dzisiejsza akademia z okazji Świeta Niepodległości przygotowana przez naszych uczniów pod kierunkiem Pani Doroty Ledwig i Pana Sławomira Kochanka dostarczyła wszystkim widzom wielu wzruszeń.