• Relacje z uroczystości, wydarzeń sportowych i wydarzeń klasowych

Spotkanie I d z policjantem

19.10.2022 14:14

Uczniów z klasy I d odwiedził policjant z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim. Spotkanie miało na celu przypomnienie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa. Uczniowie utrwalili wiadomości,  jak należy  zachowywać się w domu i na ulicy aby było bezpiecznie. Policjant przybliżył zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Spotkanie z teatrem klasy 1 b

12.10.2022 19:34

Uczniowie klasy I b zostali zaproszeni do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim na spektakl ekologiczny pt.,,MAGICZNA KRAINA CZARNOKSIĘŻNIKA OZONA ''. Został on przygotowany przez aktorów ze STUDIA TEATRALNEGO KRAK-ART z Krakowa.
            Dzieci przypomniały sobie ,jak  ważne są następujące rzeczy: segregacja śmieci,oszczędzanie wody oraz ,aby nie palić śmieciami w piecu i szanować naszą PLANETĘ ZIEMIĘ.

Przedstawienie teatralne nauczyło dzieci ,jak ważne są przyjaźń, zaufanie i wzajemna współpraca.

Czas oczekiwania na święta - 3 a

16.01.2022 14:39
            Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka. Nasze przedświąteczne spotkanie klasy 3a zorganizowaliśmy po to, aby ten czas był jeszcze przyjemniejszy. W radosnym nastroju, przy suto zastawionym stole miło spędziliśmy ten piękny czas.

Międzynarodowy Konkurs Bóbr Skrzat

18.11.2021 13:20
            18 listopada 2021 r. do konkursu w kategorii wiekowej Bóbr Skrzat (klasy 1-3) przystąpiło 4 uczniów z naszej szkoły: Michalina Nitek, Gniewomir Nitek (kl. I c), Klaudia Madejska (kl. III d), Stanisław Korszański (kl. III c) .
            Nasi najmłodsi spisali się znakomicie. Bez stresu, ze spokojem i wielkim zaangażowaniem przystąpili do zadań konkursowych.
            Dziękuję dziewczętom z klasy 8 a za pomoc młodszym koleżankom i kolegom w zalogowaniu się na platformę konkursową, wsparcie techniczne.